About-us

 

به آتلیه بهبود خوش آمدید

آتلیه عكاسی بهبود از سال 1350 فعاليت خود را آغاز كرده است.اين آتلیه عكاسی از زمان آغاز كار تا به حال به هيچ عنوان تغييري در نام آتلیه عكاسی نداشته است.بهبود در واقع نام صاحب اصلي و بنيانگذار اين آتليه مي باشد. اين آتليه از آغاز كار در تمام زمينه هاي عكاسی از جمله كودك .پرتره .عروسصنعتي وپرسنلي فعاليت داشته است.ولي سالهاست كه صرف‍ا در زمينه عکس كودك فعاليت دارد. يعني به هيچ عنوان غير ازعكاسی كودك كار ديگري انجام نمي دهد.تنها استثنأ زماني است كه پدر و مادر بخواهند با فرزندشان عكس بيندازند.عكاسی كودك و نوزاد در كنار مادر و پدر زيبايي خودش را دارد. بخصوص اگر نوزاد بصورت برهنه (با پوشك) در آغوش والدينش قرار بگيرد. مرحوم بهبود افروزه در سال 1378 به رحمت خدا رفتند. از همان سال حدود 15 سال است كه اينجانب (حميد افروزه) فرزند آن مرحوم مشغول به كار آتلیه عكاسی هستم.علاقه شديدي به عكاسی داخل آتليه داشتم. بخصوص عكسبرداري از كودكان. چند سال پيش كه عكسبرداريهاي مختلف در رده هاي سني متفاوت انجام مي دادم احساس كردم كه ارتباط خوبي ميتوانم با كودكان بر قرار كنم. چون هم بچه هارا دوست دارم هم حوصله بسيار زيادي براي ارتباط بر قرار كردن با اونها دارم. به فكرم زد كه صرفا محل كارم رو به صورت تخصصي آتليه عکاسی كودك كنم. صحبت از اينجا شروع شد كه كل تابلو رو عوض كنيم و فقط آتليه كودك نوشته بشه. خیلی از دوستام مخالغت کردن، گفتن نوشتن فقط آتلیه کودک روی تابلو کار سختیه. یعنی تو دیگه نمی تونی از آدم بزرگا عکس بندازی، ولی من اصرارم رو کردم و این کار انجام شد. البته با این فرق که عکاسی نوشته شد و آتلیه کودک هم نوشته شد.

SmallImageD

 

خصوصیات عکاسی کودکان

عکس کودک تفاوت های زیادی با عکس پرتره و عروس و داماد دارد. در عکس کودک شما باید سعی کنید لبخند حقیقی کودک را ثیت کنید. یعنی باید باعث شوید که او لبخند بزند. (حقیقی) زیرا کودک توانایی اجرای غیر حقیقی کاری را ندارد. ولی بزرگتر به راحتی می توانند این کار را بکنند. شاید دلیل اینگه وقتی عکس کودک را با عکس آدم بالغ مقایسه می کنید و با عکس کودک بیشتر می توانید ارتباط برقرار کنید همین باشد. البته حتما نباید کودک لبخند داشته باشد. گاهی لبخند نزدن، عصبانیت، گریه کردن و ... هم در مورد کودکان زیباست. عکاسی کودک علاقه شدیدی می خواهد زیرا کاری نیست که به سادگی امکان پذیر باشد. آتلیه باید شرایط خاص مربوط به کودک را داشته باشد. مهمترین شرایط تمیزی محیط و دمای محیط است. کودکان بسیار حساسند. اگر گرمشان شود بی تاب می شوند و اگر سردشان شود عکس العمل نشان می دهند. دما باید مناسب باشد. اگر گاهی پیش می آید که در آتلیه دما را 2 یا 3 بار تغییر می دهیم. چون ممکن است کودک وقتی لباس در تن دارد گرمش شود و وقتی برهنه می شود سردش شود. من این کار را به صورت تجربی آموختم ولی حقیقتا باید کودکان را خوب بشناسید. در بیشتر موارد باید سعی کنید که با کودک ارتباط برقرار کنید. دو چیز برای کودکان نا آشناست. 1- آتلیه 2-عکاس

Aboutus6

تاریخچه آتلیه بهبود

SmallImageD

Text/HTML

1390-1395

حدود 15 سال است كه اينجانب (حميد افروزه) علاقه شديدي که به عكاسی داخل آتليه، بخصوص عكسبرداري از كودكان داشتم. چند سال پيش كه عكسبرداري هاي مختلف در رده هاي سني متفاوت انجام مي دادم احساس كردم كه ارتباط خوبي مي توانم با كودكان بر قرار كنم. چون هم بچه هارا دوست دارم هم حوصله زيادي براي ارتباط بر قرار كردن با اون ها دارم.

Text/HTML

1379-1390

آتلیه بهبود سال هاست كه صرف‍ا در زمينه عکس كودك فعاليت دارد. يعني به هيچ عنوان غير ازعكاسی كودك كار ديگري انجام نمي دهد.تنها استثنأ زماني است كه پدر و مادر بخواهند با فرزندشان عكس بيندازند. عكاسی كودك و نوزاد در كنار مادر و پدر زيبايي خودش را دارد. بخصوص اگر نوزاد بصورت برهنه (با پوشك) در آغوش والدينش قرار بگيرد.

Text/HTML

1350-1378

آتلیه عكاسی بهبود از سال 1350 فعاليت خود را آغاز كرده است. اين آتليه از آغاز كار در تمام زمينه هاي عكاسی از جمله كودك، پرتره، عروس، صنعتي و پرسنلي فعاليت داشته است ولي سال هاست كه صرف‍ا در زمينه عکس كودك فعاليت دارد. يعني به هيچ عنوان غير ازعكاسی كودك كار ديگري انجام نمي دهد.

Text/HTML

اگر سوالی دارید همین حالا با ما تماس بگیرید:

 

02188276867 - 09126767545

Text/HTML

آخرین تصاویر آتلیه بهبود

عکس نوزاد 1 عکس نوزاد 2 عکس نوزاد 3

عکس نوزاد 4 عکس نوزاد 5 عکس نوزاد 6

عکس کودک 7 عکس کودک 8 عکس کودک 9

عکس کودک 10 عکس کودک 11 عکس کودک 12

آخرین مقاله ها

Text/HTML

 
 

آتلیه کودک بهبود

اين آتليه از آغاز كار در تمام زمينه هاي عكاسی از جمله كودك، پرتره، عروسصنعتي وپرسنلي فعاليت داشته است. ولي سالهاست كه صرف‍ا در زمينه عکس كودك فعاليت دارد. يعني به هيچ عنوان غير ازعكاسی كودك كار ديگري انجام نمي دهد. تنها استثنأ زماني است كه پدر و مادر بخواهند با فرزندشان عكس بيندازند. عكاسی كودك و نوزاد در كنار مادر و پدر زيبايي خودش را دارد. بخصوص اگر نوزاد بصورت برهنه (با پوشك) در آغوش والدينش قرار بگيرد.

توییتر آتلیه بهبود فیس بوک آتلبه عکاسی بهبود اینستاگرام آتلیه بهبود گوگل پلاس آتلیه عکاسی بهبود