آتلیه کودک

 

اهمیتی ندارد که کودکتان چه سنی دارد ،سه ساله است یا کم سن تر است.اگر کودکتان به چیزی علاقه دارد و در زمان عکاسی حواسش پرت می شود آن را از دستانش دور نمائید.مثل کلید،موبایل،کارت بانکی،تبلت و ...بدون اینکه با عکاس هماهنگی کنید هرگز به کودکان همراهتان غذا ندهید.این کار را حتما با هماهنگی عکاس انجام دهید.می توانیم به عنوان جایزه عکاسیمان به کودک شکلات یا آبنبات یا چیزهای دیگر پاداش دهیم.از دست زدن برای کودک در آتلیه تخصصی کودک یا کف و سوت برای وقتی که عکسی از او در آتلیه تخصصی کودک گرفته اید پرهیز کنید.سعی کنید در آتلیه عکس کودک آرامش ایجاد کنید یا در آتلیه تخصصی کودک به کودکتان نگاه آرامشبخش داشته باشید،مثلا  از شکلک در آوردن برای کودک پرهیز کنید چرا که اینکار باعث تهییج بیشترش می شود.از عروسک های صوتی هم استفاده نکنید .به مو و لباسش دست نزنید چرا که با این کار موجب بدقلقی کودکتان می شوید و او را اذیت می کنید و کاری می کنید که نتواند برای عکس گرفتن در آتلیه تخصصی کودک یا آتلیه عکس کودک همکاری کند.برای کودکتان لباس هایی بپوشید که موقعی که می خواهید عوضشان کنید آسیبی به صورت فرزندتان نرسد یا هنگامی که در آتلیه تخصصی کودک هستید برخی لوازم نوک تیز را از جلوی فرزندتان بردارید تا خراشی به صورت یا دستانش نیفتد.با این شرایط برای عکاسی از کودک در آتلیه کودک راه چاره چیست؟


 

بازی با کودکان در آتلیه عکس کودک

 

خوب فقط می توان گفت بازی و بازی و بازی کردن.می توان مشاهده نمود که محیطی که از کودک در آن عکس می گیرند بسیار شاد و دلپذیر است.معمولا در آتلیه تخصصی کودک انواع و اقسام اسباب بازی های مختلف وجود دارد که می توانید از آنها استفاده نمائید.در آتلیه تخصصی کودک بهترین رنگ های شاد بکاررفته شده و می توانید از لوازم سرگرمی ای که در آنجا وجود دارد برای پرت کردن حواس کودکتان در آتلیه عکس کودک استفاده کنید. بچه ها و کودکان از بازی هایی خوششان می آید که از پیش برایش برنامه تعیین شده باشد این کارها را می توانید در محیط آرام آتلیه کودک انجام دهید.البته همواره این نکته را در نظرتان داشته باشید که کارمندان آتلیه تخصصی کودک و آتلیه عکس کودک ،  می توانند در به راه انداختن این بازی ها به شما کمک کنند.البته آتلیه عکس کودک با آتلیه های دیگر متفاوت است یعنی در آتلیه تخصصی کودک هر کاری که می کنید جنبه بازی دارد.بازی هایی که هیجان بالایی دارند یا بازی هایی که در ازای آنها پاداش و جایزه ای به کودک می دهید از بهترین نوع بازی ها هستند.البته این بازی هایی که در آتلیه کودک انجام می دهید برای سنین کودکی متفاوت، مختلف است و به اخلاق و رفتار کودک هم بستگی دارد . در حدود 15 نوع اخلاق گوناگون برای کودکان وجود دارد.می توانید پیش از عکاسی حدود یک ربع وقت خود را صرف شناسائی رفتارهای کودکتان کنید تا ببینید از چه بازی هایی خوشش می آید و عکس العملش چیست.

 

آتلیه کودک
لبخند کودکان در عکس

 

باید تحمل کنید و به کودکتان اطمینان بدهید که برایش ارزش قائلید،تجارب آتلیه عکس کودک می تواند در این زمینه به شما کمک کند،مثلا اینکه کودکان با افرادی که نمی شناسند ، نمی توانند ارتباط برقرار کنند در صورتی که اگر با کسی ارتباط برقرار کنند آن فرد می تواند براحتی روی آنها حساب کند.برخی از صاحبان آتلیه کودک یا آتلیه عکس کودک پس از اینکه عکاسی تمام شد دوباره تماس گرفته و بخاطر همکاری خوب کودک سپاسگزاری می کنند.در آتلیه کودک باید بدانید که هیچ وقت نباید کودک را برای انجام کاری تحت فشار گذاشت بایستی بدون اینکه کودکمان را لوس کنیم کاری کنیم تا در آتلیه کودک با عکاس همکاری کند.بازی یعنی اینکه کودکمان را از تفریحش راضی نگه داریم.البته میتوانیم از کودکمان خواهش کنیم که اگر سوژه خواهر یا برادر کوچکترش است حواسش به او باشد چون معمولا در آتلیه عکس کودک از این قبیل اتفاق ها زیاد می افتد. بازی هایی مانند بادکنک بازی که بسیاری از کودکان خیلی دوستش دارند و از آن لذت می برند راهکار مناسبی است.کودکان خیلی به بادکنک بازی علاقه دارند و  با کمی حوصله کردن و مشتاق بودن می توانید جذبشان کنید. می توانید در آتلیه تخصصی کودک  از کاراکترهای کمیک مانند سوپر من استفاده کنید یا می توانید از بازی های حرکتی برای سرگرم کردن کودکانتان استفاده کنید.باید در آتلیه تخصصی نوزاد کاری کنید که کودکتان فعال تر و با نشاط تر باشد تا بتواند در عکس لبخند بزند.شما می توانید با کودکانتان حتی تاب بازی هم بکنید..بازی با حیوانات یا طناب بازی هم می تواند در روحیه کودکان تاثیر خوبی گذاشته و باعث شود که در آتلیه تخصصی کودک احساس راحتی بیشتری کنند.شما می توانید با کودکانتان نردبان بازی هم بکنید.

 
 

آتلیه کودک بهبود

اين آتليه از آغاز كار در تمام زمينه هاي عكاسی از جمله كودك، پرتره، عروسصنعتي وپرسنلي فعاليت داشته است. ولي سالهاست كه صرف‍ا در زمينه عکس كودك فعاليت دارد. يعني به هيچ عنوان غير ازعكاسی كودك كار ديگري انجام نمي دهد. تنها استثنأ زماني است كه پدر و مادر بخواهند با فرزندشان عكس بيندازند. عكاسی كودك و نوزاد در كنار مادر و پدر زيبايي خودش را دارد. بخصوص اگر نوزاد بصورت برهنه (با پوشك) در آغوش والدينش قرار بگيرد.

توییتر آتلیه بهبود فیس بوک آتلبه عکاسی بهبود اینستاگرام آتلیه بهبود گوگل پلاس آتلیه عکاسی بهبود

 

اگر سوالی دارید همین حالا با ما تماس بگیرید:

 

02188276867 - 09126767545

آخرین تصاویر آتلیه بهبود

عکس نوزاد 1 عکس نوزاد 2 عکس نوزاد 3

عکس نوزاد 4 عکس نوزاد 5 عکس نوزاد 6

عکس کودک 7 عکس کودک 8 عکس کودک 9

عکس کودک 10 عکس کودک 11 عکس کودک 12

آخرین مقاله ها